×

اطلاعات جستجو "Enter"فشار دادن

  • تاریخ انتشار : 1402/08/29 - 12:16
  • بازدید : 7
  • تعداد بازدیدکننده : 6
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه
کنگره چالش های بالینی در زنان، مامایی، نازایی (DTOGI)

برگزاری پنجمین کنگره بین المللی چالش های بالینی در زنان، مامایی، نازایی (DTOGI) بهمن ماه 1402

برگزاری پنجمین کنگره بین المللی چالش های بالینی در زنان، مامایی، نازایی (DTOGI)

پنجمین کنگره چالش های بالینی در مامایی، زنان و نازایی (DTOGI) توسط گروه زنان و مرکز تحقیقات پیشگیری از بیماریهای زنان(PGRC)  دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی در تاریخ 25 الی 27 بهمن 1402 در تهران مرکز همایشهای بین المللی ابوریحان برگزار خواهد شد.

در این کنگره مهمترین موضوعات بحث برانگیز در زمینه مسائل زنان، مامایی و نازایی به چالش گذاشته خواهد شد و تمامی بحث ها بر اساس اطلاعات پزشکی مبتنی بر شواهد Evidence Based Medicineو یا نظرات صاحبنظران به نام Expert Opinion خواهد بود.

این کنگره همانند کنگره های پیشین بسیار منحصر به فرد خواهد بود چرا که در طی سه روز، عناوینی مورد بحث و بررسی قرار خواهند گرفت که برای دستیابی به اطلاعات آن باید در 4 الی 5 کنگره متفاوت حضور یافت.

از ویژگیهای منحصر بفرد این کنگره حضور برترین متخصصان داخلی و خارجی صاحب نظر در زمینه های مختلف زنان، مامایی و نازایی است تا پیرامون مهمترین مسائل مورد اختلاف نظر در زمینه اندوکرینولوژی زنان (PCO، اندومتریوزیس، یائسگی و هورمون درمانی)، بیماریهای مقاربتی، اوروژنیکولوژی، ژنیکوانکولوژی، نازایی و مامایی آخرین دستاوردها را به بحث و تبادل نظر بگذارند.

 

به منظور کسب اطلاعات بیشتر از برگزاری و فرآیند ارسال مقالات به وبسایت کنگره به آدرس زیر مراجعه فرمایید:

https://www.dtogi.ir/Default.aspx

 

  • گروه خبری :
  • گروه خبری : 135105
کلمات کلیدی

نظرات

0 نظر برای این مطلب وجود دارد

نظر دهید

تنظیمات قالب