×

اطلاعات جستجو "Enter"فشار دادن

 

ثبت یک تصویر،

ثابت کردن یک لحظه،

نشان می دهد که حقیقت واقعا چقدر غنی است.

گالری عکس ها نیز همچون آلبوم ها یادآور لحظات، خاطرات، دستاورد ها و تمام قصه ی ما آدم ها هستند.

کارگاه " روش تحقیق سطح اول " از سوی مرکز تحقیقات پیشگیری بیماری های زنان برگزار شد.

برگزاری کارگاه روش تحقیق سطح اول

کارگاه " روش شناسی تحقیق سطح اول " با تدریس دکتر لطیف گچکار ( استاد بیماری های عفونی و گرمسیری ) طی روزهای 22، 23، 29 و 30 تیرماه سال 1402 از سوی مرکز تحقیقات پیشگیری بیماری های زنان با حضور 30 شرکت کننده در بیمارستان امام حسین(ع) برگزار شد و در انتها گواهی معتبر حضور در این کارگاه به هر یک از شرکت کنندگان اعطاء گردید.

عناوینی چون: چگونگی تعیین عنوان مطالعه، شیوه اندازه گیری،مقیاس سنجش و وضعیت متغیرهای مطالعه، اعتبار مطالعه، تعیین تعداد نمونه، شیوه نمونه گیری، مطالعه آزمایشی و مدیریت بودجه از جمله مواردی بودند که در کنار باقی مباحث این حوزه به شرکت کنندگان آموزش داده شد. طی این کارگاه شرکت کنندگان به دنبال گروه بندی به یادگیری عملی مطالب آموزش داده شده و رفع اشکال نیز پرداختند.

در پایان چهارمین روز از کارگاه سرکار خانم دکتر فرح فرزانه (ریاست مرکز  تحقیقات) ضمن ابراز تشکر و خرسندی از حضور شرکت کنندگان به بررسی نتایج نظرسنجی کارگاه پرداختند و برگزاری کارگاه های بیشتر در حوزه پژوهش را از سوی مرکز تحقیقات پیشگیری بیماری های زنان طی سال جاری نوید دادند.

 

مقاله مطرح شده در کارگاه برای مطالعه بیشتر مقاله مطرح شده در کارگاه برای مطالعه بیشتر مقاله مطرح شده در کارگاه برای مطالعه بیشتر مقاله مطرح شده در کارگاه برای مطالعه بیشتر مقاله مطرح شده در کارگاه برای مطالعه بیشتر روز اول کارگاه روز دوم کارگاه - مبحث متغیر ها روز سوم کارگاه روش شناسی تحقیق مقدماتی
کلمات کلیدی
{author_name}
تصویر نویسنده :

نظرات

0 نظر برای این مطلب وجود دارد

نظر دهید

تنظیمات قالب